[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
pompa de stropit manuala, micul fermier 5l
45,28 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
MF-PM1007-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Pompa de stropit manuala Micul Fermier 5L este potrivita pentru pulverizarea de solutii apoase care contin:
• pesticide (erbicide, fungicide, insecticide, acaricide) pentru combaterea buruienilor, bolilor si daunatorilor.
• ingrasaminte lichide (biostimulatoare, fertilizante, aport de calciu, fier, zinc, potasiu) pentru ingrijirea plantelor, florilor, arbustilor.
• detergenti pentru curatarea usoara a unor suprafete sau geamurilor.
• apa de ploaie pentru udari.
• substante pentru dezinsectie si dezinfectie. necesare in gospodarii, gradini de legume, livezi de pomi fructiferi, vii, suprafete agricole, grajdurile de pasari sau animale.
| Debit lichid pulverizat | 2-2.5L/min |
| Dimensiune | 18 x 18 x 43cm |
| Greutate | 1 kg |
| Lungime furtun | 1.3 m |
| Lungime tija telescopica | 37 cm (dintr-o piesa) |
| Material | PE & PP |
| Presiune maxima de lucru | 2.5 bar |
| Temperatura maxima a lichidului | 40°C |
| Volum recipient solutie | 5L |
Manual de utilizare : MF-PM1007-S001-G01-.pdf
MF-PM1007-S001-G01
Fisa tehnica
- Temperatura maxima a lichidului
- 40°C
- Debit lichid pulverizat
- 2-2.5L/min
- Lungime furtun
- 1.3 m
- Volum recipient solutie
- 5L
- Lungime tija telescopica
- 37 cm (dintr-o piesa)
- Weight
- 1 kg
- Material
- PE & PP
- dimensiune
- 18 x 18 x 43cm
- Presiune maximă de lucru
- 2.5 bar
Referinte specifice








