[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
Best in offer
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
pompa de transfer lichide pentru bormasina
24,03 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
0
0
MF-PT1001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Pompa de transfer lichide pentru bormasina este atasabila la o bormasina electrica standard, permite transferul facil al lichidelor precum apa, uleiuri, combustibili si alte fluide non-corozive
| Brand | Micul Fermier |
| Adancime maxima de aspirare | 4m |
| Debit | 2000L/h |
| Greutata bruta | 0.25 kg |
| Greutate neta | 0.22 kg |
| Inaltime totala de pompare | 16m |
| Material | Plastic + metal |
| Tip produs | Pompa transfer lichide actionata de bormasina |
| Utilizare | Apa, uleiuri, combustibili,alte fluide non-coroziv |
Manual de utilizare : MF-PT1001-G01 Pompa de transfer lichide pentru bormasina.pdf
MF-PT1001-G01
Fisa tehnica
- Greutata bruta
- 0.25 kg
- Adancime maxima de aspirare
- 4m
- Inaltime totala de pompare
- 16m
- Material
- Plastic + Metal
- Greutate netă
- 0.22 kg
- Utilizare
- Apa, uleiuri, combustibili,alte fluide non-coroziv
- Tip Produs
- Pompa transfer lichide actionata de bormasina
- brand
- Micul Fermier
- debit
- 2000L/h
Referinte specifice





