[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
pompa submersibila micul fermier, pentru apa curata, 1.3kw, debit 3000l/h, inaltime maxima pompare 60m, cu o turbina
680,65 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-0744-S001-G03
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
180.54 Lei x 4 rate |
Pompa submersibilă pentru apă curată, 1.3kW, debit 3000l/h, înălţime maximă pompare 60m, cu o turbină GF-0744-S001-G03 este recomandată pentru alimentarea cu apă curată în domeniul domestic, hotelier sau industrial.
| Brand | Micul Fermier |
| Adancime de submersie | 30 m |
| Clasa de etanseitate | IP68 |
| Clasa izolatie | B |
| Debit maxim | 3.2 |
| Diametru pompa | 100 mm |
| Diametru racord | 1" |
| Dimensiune | 71x10x17 |
| Dimensiune maxima corp strain | 1mm |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Greutate | 12.91 kg |
| Greutate neta | 12.11 kg |
| Inaltime de pompare | 60 m |
| Lungime cablu de alimentare (m) | 15m |
| Material bobinaj | Cupru |
| Material rotor | Otel inoxidabil |
| Material turbina | Bronz |
| Materialul corpului | Inox |
| Nivel minim al apei pentru operare | 0.5m |
| Putere KW/W | 1.3 kW |
| Temperatura maxima a lichidului | 35˚C |
| Tensiune | 230V |
| Turatie maxima (rot/min) | 2850 RPM |
Manual de utilizare : GF-0744-S001-G03 Pompa submersibila MF 1.3kW 3000lh H60m 1T.pdf
GF-0744-S001-G03
Fisa tehnica
- Putere KW/W
- 1.3 kW
- Adancime de submersie
- 30 m
- Material bobinaj
- Cupru
- Materialul corpului
- inox
- Material turbina
- Bronz
- Temperatura maxima a lichidului
- 35˚C
- Nivel minim al apei pentru operare
- 0.5m
- Material rotor
- Otel inoxidabil
- Dimensiune maxima corp strain
- 1mm
- Diametru racord
- 1"
- Turatie maxima (rot/min)
- 2850 rpm
- Clasa de etanseitate
- IP68
- Inaltime de pompare
- 60 m
- Debit maxim
- 3.2
- Clasa izolatie
- B
- Weight
- 12.91 kg
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Greutate netă
- 12.11 kg
- brand
- Micul Fermier
- lungime cablu de alimentare (m)
- 15m
- tensiune
- 230V
- dimensiune
- 71x10x17
- diametru pompa
- 100 mm
Referinte specifice







