[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
pompa suprafata 0.75kw 9/43m 2800l/h 1"
526,23 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-P106-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
141.85 Lei x 4 rate |
Pompa suprafata 0.75kW 9/43m 2800l/h 1", Detoolz DZ-P106-S001-G01 se utilizeaza pentru alimentarea cu apa a imobilelor individuale rezidentiale, udarea gradinilor, asigurarea functionarii masinilor de spalat automate, boilerelor electrice, centralelor pe gaze cu doua circuite, puturilor, bazinelor naturale cu apa.
| Brand | Detoolz |
| Adancimea maxima de aspiratie | 9 m |
| Clasa de etanseitate (grad protectie praf si umezeala) | IP54 |
| Clasa de izolatie | B |
| Debit maxim | 2800 l/h |
| Diametru racord | 1" |
| Dimensiune | 0.475x0.21x0.22 m |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Inaltime de pompare | 43 m |
| Lungime cablu de alimentare (m) | 0.5 m |
| Lungime stator | 110x70 mm |
| Maner | Da |
| Material arbore motor | Otel carbon |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Numar bucati/bax | 1 |
| Putere KW/W | 0.75 kw |
| Temperatura maxima a lichidului | 35˚C |
| Tip produs | Pompa de suprafata |
| Turatie maxima (rot/min) | 2850 rpm |
| Voltaj | 220 V |
Manual de utilizare : DZ-P106-S001-G01 _ Pompa suprafata 075kW 943m 2800lh 1 inch .pdf
DZ-P106-S001-G01
Fisa tehnica
- Inaltime de pompare
- 43 m
- Maner
- Da
- Lungime stator
- 110x70 mm
- Material arbore motor
- Otel carbon
- Temperatura maxima a lichidului
- 35˚C
- Diametru racord
- 1"
- Clasa de etanseitate (grad protectie praf si umezeala)
- IP54
- Turatie maxima (rot/min)
- 2850 rpm
- Putere KW/W
- 0.75 KW
- Debit maxim
- 2800 l/h
- Numar bucati/bax
- 1
- Voltaj:
- 220 V
- Clasa de izolație
- B
- Nivel zgomot
- 75 dB
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Tip Produs
- Pompa de suprafata
- brand
- Detoolz
- lungime cablu de alimentare (m)
- 0.5 m
- dimensiune
- 0.475x0.21x0.22 m
- Adancimea maxima de aspiratie
- 9 m
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
100,94 lei
30,63 lei
245,71 lei
836,81 lei


























