[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Proiector SMD slim LED 10W CW, negru, Novelite
22,43 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in aceeasi zi
Se expediaza in aceeasi zi
EL0071126
Stoc Dioda. Se expediaza in 4-5 ore lucratoareLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
| Culoare carcasa | negru |
| Dimensiuni (mm) | 75x81x21.5 |
| Durata de viata (ore) | 50000 |
| Factor de protectie (IP) | IP65 |
| Flux luminos (lm) | 850 |
| Frecventa nominala (Hz) | 50-60Hz |
| Indicele de redare a culorii (CRI) | 70 |
| Material carcasa | aluminiu |
| Putere (W) | 10W |
| Temperatura de culoare (K) | 6500K |
| Tensiune de alimentare (V) | 220-240 |
| Tip | proiector |
| Tip sursa luminoasa | LED |
| Toleranta fluxului luminos | ±10% |
| Unghi de dispersie (grd) | 110 |
EL0071126
3 Produse
Fisa tehnica
- Numar surse de iluminare
- 1
- Height
- 75 mm
- Dimensiuni (mm)
- 75x81x21.5
- Putere (W)
- 10W
- Factor de protectie (IP)
- IP65
- Flux luminos (lm)
- 850
- Temperatura de culoare (K)
- 6500K
- Tensiune de alimentare (V)
- 220-240
- Culoare carcasa
- negru
- Frecventa nominala (Hz)
- 50-60Hz
- Indicele de redare a culorii (CRI)
- 70
- Tip sursa luminoasa
- LED
- Durata de viata (ore)
- 50000
- Toleranta fluxului luminos
- ±10%
- Unghi de dispersie (grd)
- 110
- Lungime
- 21.5 mm
- Width
- 81 mm
- Material carcasă
- Aluminiu
- Tip Produs
- Proiector
- tip
- proiector
Referinte specifice
Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:















