[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
37,01 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004646585
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Protecție supratensiuni CES-VR7 004646585
| Cod ETI | 004646585 |
| Descriere | CES-VR7 |
| Denumire clasă | Protecție supratensiuni |
| Accesorii funcționale | limitator descărcare |
| Utilizare cu | CES 65-CES 400 |
| Tarif vamal | 85363010 |
| logis_net_width | 20 mm |
| logis_net_height | 40 mm |
| logis_net_depth | 10 mm |
| Cantitate | 10 |
| Greutate | 0.014 kg |
| Cantitate. transport | 100000 |
| Logistic_Tarif vamal | 85363010 |
| Logistic_logis_net_width | 20 mm |
| Logistic_logis_net_height | 40 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 10 mm |
004646585
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85363010
- Accesorii funcționale
- limitator descărcare
- Utilizare cu
- CES 65-CES 400
- Logistic_logis_net_depth
- 10 mm
- Logistic_logis_net_height
- 40 mm
- Logistic_logis_net_width
- 20 mm
- logis_net_depth
- 10 mm
- logis_net_height
- 40 mm
- logis_net_width
- 20 mm
- Cantitate. transport
- 100000
- Descriere
- CES-VR7
- Cod ETI
- 004646585
- Weight
- 0.014 kg
- Tarif vamal
- 85363010
- Denumire clasă
- Protecție supratensiuni
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
55,48 lei


















