[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
86,70 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002440414
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Protecție supratensiuni MOD. ETITEC C T2 275/20 002440414
| Cod ETI | 002440414 |
| Descriere | MOD. ETITEC C T2 275/20 |
| Denumire clasă | Protecție supratensiuni |
| Funcție | Modul SPD |
| Tip | T2 |
| Utilizare cu | ETITEC C T2 |
| Greutatea produsului | 0.056 kg |
| Tarif vamal | 85363090 |
| logis_net_width | 18 mm |
| logis_net_height | 45 mm |
| Cantitate | 12 |
| Greutate | 0.062 kg |
| Cantitate. transport | 15120 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.056 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85363090 |
| Logistic_logis_net_width | 18 mm |
| Logistic_logis_net_height | 45 mm |
002440414
1 Obiect
Fisa tehnica
- Greutatea produsului
- 0.056 kg
- Utilizare cu
- ETITEC C T2
- Logistic_logis_net_height
- 45 mm
- Logistic_logis_net_width
- 18 mm
- logis_net_height
- 45 mm
- logis_net_width
- 18 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85363090
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.056 kg
- Cantitate. transport
- 15120
- Descriere
- MOD. ETITEC C T2 275/20
- Cod ETI
- 002440414
- Weight
- 0.062 kg
- Tarif vamal
- 85363090
- Funcție
- Modul SPD
- Denumire clasă
- Protecție supratensiuni
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 12
- tip
- T2
Referinte specifice



















