35,44 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Punte de legatură ESC-PTC/10/10 003903037
| Cod ETI | 003903037 |
| Descriere | ESC-PTC/10/10 |
| Denumire clasă | Punte de legatură |
| Accesorii funcționale | Conexiune - punte |
| Utilizare cu | 10 Poli pentru (ESC-CBC.10) |
| Culoare | Grei |
| Greutatea produsului | 0.018 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 10 |
| Greutate | 0.17 kg |
| Cantitate. transport | 200000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.018 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
003903037
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 003903037
- Descriere
- ESC-PTC/10/10
- Greutatea produsului
- 0.018 kg
- Cantitate. transport
- 200000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.018 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- 10 Poli pentru (ESC-CBC.10)
- Accesorii funcționale
- Conexiune - punte
- Weight
- 0.17 kg
- Denumire clasă
- Punte de legatură
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
- Culoare
- Grei
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
123,21 lei
100,74 lei
24,43 lei














