6.736,97 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Punte de legatură ESC-PTP4/02/R 003903028
| Cod ETI | 003903028 |
| Descriere | ESC-PTP4/02/R |
| Denumire clasă | Punte de legatură |
| Accesorii funcționale | Conexiune - punte |
| Utilizare cu | 2 Poli pentru (ESC-CBC.4) - Roșu, izolat |
| Culoare | Roșu |
| Greutatea produsului | 0.001 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 0.038 kg |
| Cantitate. transport | 500000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.001 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
003903028
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 003903028
- Descriere
- ESC-PTP4/02/R
- Greutatea produsului
- 0.001 kg
- Cantitate. transport
- 500000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.001 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- 2 Poli pentru (ESC-CBC.4) - Roșu, izolat
- Accesorii funcționale
- Conexiune - punte
- Weight
- 0.038 kg
- Denumire clasă
- Punte de legatură
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
- Culoare
- Rosu
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
108,55 lei
16,19 lei
183,62 lei
158,84 lei












