74,21 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Punte de legatură ESC-PTP4/03/B 003903032
| Cod ETI | 003903032 |
| Descriere | ESC-PTP4/03/B |
| Denumire clasă | Punte de legatură |
| Accesorii funcționale | Conexiune - punte |
| Utilizare cu | 3 Poli pentru (ESC-CBC.4) - Albastru, izolat |
| Culoare | Albastru |
| Greutatea produsului | 0.001 kg |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cantitate | 25 |
| Greutate | 0.055 kg |
| Cantitate. transport | 500000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.001 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
003903032
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 003903032
- Descriere
- ESC-PTP4/03/B
- Greutatea produsului
- 0.001 kg
- Cantitate. transport
- 500000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.001 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- 3 Poli pentru (ESC-CBC.4) - Albastru, izolat
- Accesorii funcționale
- Conexiune - punte
- Weight
- 0.055 kg
- Denumire clasă
- Punte de legatură
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 25
- Culoare
- Albastru
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
22,86 lei
175,87 lei
40,16 lei
576,89 lei













