[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
redresor auto - 6/12 v - 2a/4a - automat
165,65 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 3 zile
Se expediaza in 3 zile
24-55784D
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
51.52 Lei x 4 rate |
Toata lumea a avut o situatie neplacuta când s-a urcat dimineata în masina si s-a descarcat bateria, asa ca masina nu a pornit. Acest încarcator de baterii este solutia perfecta pentru a preveni si remedia astfel de probleme.
- Compatibil cu baterii litiu-fier-fosfat
- Afisaj LCD
- Functia de testare a bateriei
- Suprasarcina, schimbare de polaritate la supraîncalzire, protectie la scurtcircuit, protectie la tensiune joasa
- Cablu de încarcare de înalta calitate cu cleme pentru stâlp (rosu/negru)
| Alimentare electrica: | 220 - 240 V AC/ 50-60 Hz |
| Putere de intrare AC: | 0,2A / 0,5A |
| Curent de încarcare: | 2A/4A |
| Tensiune de încarcare: | 6V/12V |
| Putere: | 70 W |
| Baterii potrivite: | 12 V litiu-fier-fosfat, baterie plumb acid 6 / 12V (standard, fara întretinere, CA-CA, AGM si baterie cu gel) |
| Dimensiunea maxima a bateriei: | 4 - 120 AH |
| Temperatura de functionare: | -20 - 40 |
| Lungimea cablului de conectare: | AC: 1,5 m DC: 1,5 m |
| Clasa de protectie: | IP65 |
| Dimensiune: | 170 x 80 x 50 mm |
| Greutate: | 435 g |



