[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
434,01 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002470293
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
118.75 Lei x 4 rate |
Releu control HRH-8 230 V AC 002470293
| Cod ETI | 002470293 |
| Descriere | HRH-8 230 V AC |
| Denumire clasă | Releu control |
| Număr contacte CO | 1 |
| Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA) | 4000 |
| Funcție | Relee monitorizare și control |
| Tensiunea de alimentare (V) | 230 |
| Tipul de control | Nivel monitorizare |
| Numarul de contacte | 2 |
| Tipul voltajului | AC |
| Curent nominal (A) | 16 |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 52 mm |
| logis_net_height | 90 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.282 kg |
| Cantitate. transport | 2166 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 52 mm |
| Logistic_logis_net_height | 90 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
002470293
6 Produse
Fisa tehnica
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_height
- 90 mm
- Logistic_logis_net_width
- 52 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- logis_net_height
- 90 mm
- logis_net_width
- 52 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 2166
- Descriere
- HRH-8 230 V AC
- Cod ETI
- 002470293
- Tipul voltajului
- AC
- Tarif vamal
- 85364900
- Weight
- 0.282 kg
- Numarul de contacte
- 2
- Tensiunea de alimentare (V)
- 230
- Funcție
- Relee monitorizare și control
- Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA)
- 4000
- Număr contacte CO
- 1
- Denumire clasă
- Releu control
- Tipul de control
- Nivel monitorizare
- Curent nominal (A)
- 16 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
185,28 lei
185,28 lei
250,92 lei
40,16 lei














