[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
284,46 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002471400
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
81.28 Lei x 4 rate |
Releu control HRN-34 002471400
| Cod ETI | 002471400 |
| Descriere | *HRN-34 |
| Denumire clasă | Releu control |
| Număr contacte CO | 1 |
| AC Tensiunea bobinei Uc (V) | 6…30 |
| DC tensiunea nominală a bobinei Uc (V) | 30 |
| Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA) | 4000 |
| Funcție | Relee monitorizare și control |
| Tensiunea de alimentare (V) | 6-30 |
| Tipul de control | Umax si Umin |
| Numarul de contacte | 1 |
| Tipul voltajului | DC |
| Curent nominal (A) | 16 |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 18 mm |
| logis_net_height | 90 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 10 |
| Greutate | 1 kg |
| Cantitate. transport | 8000 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 18 mm |
| Logistic_logis_net_height | 90 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
002471400
Fisa tehnica
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_height
- 90 mm
- Logistic_logis_net_width
- 18 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- logis_net_height
- 90 mm
- logis_net_width
- 18 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 8000
- Descriere
- *HRN-34
- Cod ETI
- 002471400
- Tipul voltajului
- DC
- Tarif vamal
- 85364900
- DC tensiunea nominală a bobinei Uc (V)
- 30
- Weight
- 1 kg
- Numarul de contacte
- 1
- Tensiunea de alimentare (V)
- 6-30
- Funcție
- Relee monitorizare și control
- Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA)
- 4000
- AC Tensiunea bobinei Uc (V)
- 6…30
- Număr contacte CO
- 1
- Denumire clasă
- Releu control
- Tipul de control
- Umax si Umin
- Curent nominal (A)
- 16 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
252,44 lei
185,28 lei
71,09 lei
















