[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
456,34 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002471802
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
124.34 Lei x 4 rate |
Releu control TER-3C 002471802
| Cod ETI | 002471802 |
| Descriere | TER-3C |
| Denumire clasă | Releu control |
| Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA) | 4000 |
| Număr contacte NO | 1 |
| Funcție | Relee monitorizare și control |
| Tensiunea de alimentare (V) | 24-240 |
| Interval temperatura (C) | -30..+70 |
| Tip senzor | exterior, termistor NTC |
| Numarul de contacte | 1 |
| Curent nominal (A) | 16 |
| Tipul voltajului | AC/DC |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 18 mm |
| logis_net_height | 90 mm |
| logis_net_depth | 64 mm |
| Cantitate | 10 |
| Greutate | 0.84 kg |
| Cantitate. transport | 6250 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 18 mm |
| Logistic_logis_net_height | 90 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 64 mm |
002471802
1 Obiect
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002471802
- Interval temperatura (C)
- -30..+70
- Număr contacte NO
- 1
- Logistic_logis_net_depth
- 64 mm
- Logistic_logis_net_height
- 90 mm
- Logistic_logis_net_width
- 18 mm
- logis_net_depth
- 64 mm
- logis_net_height
- 90 mm
- logis_net_width
- 18 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 6250
- Descriere
- TER-3C
- Tip senzor
- exterior, termistor NTC
- Weight
- 0.84 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Tipul voltajului
- AC/DC
- Numarul de contacte
- 1
- Tensiunea de alimentare (V)
- 24-240
- Funcție
- Relee monitorizare și control
- Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA)
- 4000
- Denumire clasă
- Releu control
- Curent nominal (A)
- 16 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
Referinte specifice
















