220,62 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Releu de control curent ERC-230AC 002473020
| Cod ETI | 002473020 |
| Descriere | ERC-230AC |
| Denumire clasă | Releu de control curent |
| Utilizare cu | ERB (tip T, tip M), Uc până la 230V AC |
| Greutatea produsului | 0.003 kg |
| Tarif vamal | 85364900 |
| Cantitate | 1000 |
| Greutate | 0.295 kg |
| Cantitate. transport | 36000 |
| qty | 100 pcs |
| Înălțime (mm) | 78 mm |
| Adâncime (mm) | 182 mm |
| volume | 1.079 dm3 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.003 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
002473020
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002473020
- Descriere
- ERC-230AC
- Greutatea produsului
- 0.003 kg
- Cantitate. transport
- 36000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.003 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Utilizare cu
- ERB (tip T, tip M), Uc până la 230V AC
- Adâncime (mm)
- 182 mm
- qty
- 100 pcs
- volume
- 1.079 dm3
- Weight
- 0.295 kg
- Denumire clasă
- Releu de control curent
- Tarif vamal
- 85364900
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1000
- Inaltime (mm)
- 78 mm
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
212,94 lei
713,82 lei
3.861,57 lei
119,48 lei
















