2.522,10 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
407,52 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002470023
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
112.11 Lei x 4 rate |
Releu de reglare a intensități DIM-14 002470023
| Cod ETI | 002470023 |
| Descriere | *DIM-14 |
| Denumire clasă | Releu de reglare a intensități |
| Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA) | 300 |
| Funcție | Variator |
| Tipul voltajului | AC |
| Montare | Șină tip DIN |
| Tensiunea de alimentare (V) | 230 |
| Tipuri de contacte | MOSFET |
| Numarul de contacte | 2 |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 18 mm |
| logis_net_height | 90 mm |
| logis_net_depth | 65 mm |
| Cantitate | 10 |
| Greutate | 0.7 kg |
| Cantitate. transport | 11250 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 18 mm |
| Logistic_logis_net_height | 90 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 65 mm |
002470023
3 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002470023
- Tipuri de contacte
- MOSFET
- Logistic_logis_net_depth
- 65 mm
- Logistic_logis_net_height
- 90 mm
- Logistic_logis_net_width
- 18 mm
- logis_net_depth
- 65 mm
- logis_net_height
- 90 mm
- logis_net_width
- 18 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 11250
- Descriere
- *DIM-14
- Weight
- 0.7 Kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Tipul voltajului
- AC
- Numarul de contacte
- 2
- Tensiunea de alimentare (V)
- 230
- Funcție
- Variator
- Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA)
- 300
- Denumire clasă
- Releu de reglare a intensități
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 10
- Montare
- Șină tip DIN
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
21,18 lei
16,55 lei
2.434,29 lei















