    PSUP-SO-12V60W-WL
    Stoc depozit, Se expediaza in 1 zile
    Cantitate
    In stoc 114 bucati disponibile
    Sursa in comutatie
    Tensiune: 12V
    Amperaj: 5A
    Putere: 60W