[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
110,11 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002923032
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
37.61 Lei x 4 rate |
bara ezr25a 002923032
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 18.75 kg |
| Cantitate | 50 |
| Denumire clasă | Bară |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002923032 |
| Descriere | EZR25A |
| Greutatea produsului | 0.375 kg |
| Cantitate. transport | 8500 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.375 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 1000 mm |
| logis_net_height | 16 mm |
| logis_net_depth | 3 mm |
| Logistic_logis_net_width | 1000 mm |
| Logistic_logis_net_height | 16 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 3 mm |
| Utilizare cu | EZR |
| Tip accesorii | Bară pentru soclu siguranțe fuzibile EZR |
| Accesorii grup de produse | Soclu siguranțe fuzibile D |
002923032
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Accesorii grup de produse
- Soclu siguranțe fuzibile D
- Tip accesorii
- Bară pentru soclu siguranțe fuzibile EZR
- Utilizare cu
- EZR
- Logistic_logis_net_depth
- 3 mm
- Logistic_logis_net_height
- 16 mm
- Logistic_logis_net_width
- 1000 mm
- logis_net_depth
- 3 mm
- logis_net_height
- 16 mm
- logis_net_width
- 1000 mm
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.375 kg
- Cantitate. transport
- 8500
- Greutatea produsului
- 0.375 kg
- Descriere
- EZR25A
- Cod ETI
- 002923032
- Weight
- 18.75 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bară
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 50
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
544,15 lei
151,09 lei
69,53 lei
1.679,72 lei















