1.151,38 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
24,43 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002222002
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
baza sigurante d02 e18 63a v 1p 002222002
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 15.5 kg |
| Dimensiuni | E18 |
| numar de poli | 1 |
| tip | Fără capac de protecție |
| Curent nominal (A) | 63 |
| Cantitate | 180 |
| Tip montaj | Base plate mounting |
| marime | D02 |
| Denumire clasă | Bază siguranțe |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002222002 |
| Descriere | D02 E18 63A V 1p |
| Greutatea produsului | 0.084 kg |
| Cantitate. transport | 5400 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.084 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| logis_net_width | 27 mm |
| logis_net_height | 57 mm |
| logis_net_depth | 40 mm |
| Logistic_logis_net_width | 27 mm |
| Logistic_logis_net_height | 57 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 40 mm |
| Tensiune nominală AC (V) | 400 |
| Tensiune nominală DC (V) | 400 |
| Grup de produse | soclu siguranță-JT |
002222002
Fisa tehnica
- Greutatea produsului
- 0.084 kg
- Grup de produse
- soclu siguranță-JT
- Tensiune nominală DC (V)
- 400
- Tensiune nominală AC (V)
- 400 V
- Logistic_logis_net_depth
- 40 mm
- Logistic_logis_net_height
- 57 mm
- Logistic_logis_net_width
- 27 mm
- logis_net_depth
- 40 mm
- logis_net_height
- 57 mm
- logis_net_width
- 27 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.084 kg
- Cantitate. transport
- 5400
- Descriere
- D02 E18 63A V 1p
- Cod ETI
- 002222002
- Weight
- 15.5 kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Denumire clasă
- Bază siguranțe
- Curent nominal (A)
- 63 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 180
- Tip montaj
- Base plate mounting
- Dimensiuni
- E18
- numar de poli
- 1
- tip
- Fără capac de protecție
- marime
- D02
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
51,17 lei
106,99 lei















