26,00 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
74,21 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
003903008
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Bloc terminal ESC-GPA.150 003903008
| Cod ETI | 003903008 |
| Descriere | ESC-GPA.150 |
| Denumire clasă | Bloc terminal |
| Montare | Șină tip DIN 35 mm |
| Nivel | Singura |
| Tensiunea nominală(V) | 1000 |
| Tip | Blocuri terminale tip ES |
| Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV) | 12 kV |
| Culoare | Grei |
| Secțiune transversală nominală | 150 |
| Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2) | 309 |
| Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2) | none |
| Sectiunea transversala a conductorului (mm2) | 50-185 |
| Conexiune incrucisata | NO |
| Sectiune finala | NO |
| Greutatea produsului | 0.357 kg |
| Tarif vamal | 85369010 |
| logis_net_width | 31 mm |
| logis_net_height | 108 mm |
| logis_net_depth | 99 mm |
| Cantitate | 8 |
| Greutate | 2.856 kg |
| Cantitate. transport | 17208 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.357 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369010 |
| Logistic_logis_net_width | 31 mm |
| Logistic_logis_net_height | 108 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 99 mm |
003903008
84 Produse
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 17208
- Sectiune finala
- NO
- Conexiune incrucisata
- NO
- Sectiunea transversala a conductorului (mm2)
- 50-185
- Curent maxim cu sectiunea maxima transversala (mm2)
- none
- Curent maxim cu sectiunea transversala (mm2)
- 309
- Nivel
- Singura
- Logistic_logis_net_depth
- 99 mm
- Logistic_logis_net_height
- 108 mm
- Logistic_logis_net_width
- 31 mm
- logis_net_depth
- 99 mm
- logis_net_height
- 108 mm
- logis_net_width
- 31 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85369010
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.357 kg
- Greutatea produsului
- 0.357 kg
- Secțiune transversală nominală
- 150
- Tensiunea nominala de rezistenta Uimp (kV)
- 12 kV
- Tensiunea nominală(V)
- 1000 V
- Descriere
- ESC-GPA.150
- Cod ETI
- 003903008
- Weight
- 2.856 kg
- Tarif vamal
- 85369010
- Denumire clasă
- Bloc terminal
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 8
- Culoare
- Grei
- Montare
- Șină tip DIN 35 mm
- tip
- Blocuri terminale tip ES
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
24,43 lei













