    MOBILEPRO12
    Stoc depozit, Se expediaza in 1 zile
    Cantitate
    Grabeste-te ! Doar : 5 Bucati Ramasebucati
    • Livrare prin curierLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
    • Retur in 14 zileRetur in 14 zile(pentru persoane fizice)
    • Garantie 24 LuniGarantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
    Credit module tbi bank 3.4.2
    348.37 Lei x 4 rate
    Sistem de sunet portabil profesional și puternic Mac Mah Mobile Pro 12
    Cititor de stick USB și telecomandă IR
    Livrat cu cele 2 microfoane UHF de mână (baterii AA 1,5 V LR06 x2 per microfon, nu sunt incluse)
    Receptor Bluetooth pentru redarea muzicii de pe un smartphone
    Funcție TWS pentru conectarea wireless între 2 Mobile Pro 12
    Difuzor bas: 12'' / 31 cm
    Driver înalte: compresie de 3,2 inchi
    Putere maxima : 500W
    Putere RMS: 250 W
    Lățime de bandă: 55 Hz - 20 kHz
    SPL maxim : 114 dB/m
    Alimentare posibilă de la rețea sau baterie integrată
    2 intrări microfon cu fir în mufă de 6,35 mm
    Funcție de înregistrare a microfonului pe stick USB
    Reglarea volumului microfonului
    Efect de reverberație pe microfoane
    Reglarea frecvențelor joase ale muzicii +/-12 dB
    Reglarea frecvențelor înalte ale muzicii +/-12 dB
    Reglarea frecvenței basului microfonului +/-12 dB
    Reglarea frecvențelor înalte ale microfonului +/-12 dB
    In/Out prin mufa RCA
    Intrare instrument prin mufa jack de 6,35 mm
    Funcția Voice Priority
    Dimensiuni cutie: 710 x 470 x 430 mm
    Greutate neta: 17 kg
    Greutate bruta: 18 kg
    Alimentare: 230 VAC / 50-60 Hz
    Baterie: 12 V / 7 Ah Autonomie: 6-8 ore