3.309,41 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
119,48 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661829
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
39.95 Lei x 4 rate |
Capac terminal FLBS-TS250 3P 004661829
| Cod ETI | 004661829 |
| Descriere | FLBS-TS250 3P |
| Denumire clasă | Capac terminal |
| Utilizare cu | Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS |
| Tarif vamal | 39269097 |
| logis_net_width | 180 mm |
| logis_net_height | 112 mm |
| logis_net_depth | 40 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.24 kg |
| Cantitate. transport | 400 |
| Logistic_Tarif vamal | 39269097 |
| Logistic_logis_net_width | 180 mm |
| Logistic_logis_net_height | 112 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 40 mm |
004661829
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004661829
- Descriere
- FLBS-TS250 3P
- Cantitate. transport
- 400
- Logistic_Tarif vamal
- 39269097
- logis_net_width
- 180 mm
- logis_net_height
- 112 mm
- logis_net_depth
- 40 mm
- Logistic_logis_net_width
- 180 mm
- Logistic_logis_net_height
- 112 mm
- Logistic_logis_net_depth
- 40 mm
- Utilizare cu
- Comutator de sarcină cu siguranțe fuzibile FLBS
- Weight
- 0.24 kg
- Denumire clasă
- Capac terminal
- Tarif vamal
- 39269097
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
3,74 lei
503,97 lei
12,54 lei












