11.121,50 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
capac terminal nbs-prs 400-630af 3p 004673236
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 1.043 kg |
| Cantitate | 20 |
| Inaltime (mm) | 185 mm |
| Denumire clasă | Capac terminal |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004673236 |
| Descriere | NBS-PRS 400-630AF 3P |
| Cantitate. transport | 600 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | NBS 400-630AF |
| Adâncime (mm) | 280 mm |
| qty | 5 pcs |
| volume | 7.77 dm3 |
| Accesorii funcționale | Sealable terminal cover PRS 3p |
004673236
4 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004673236
- Descriere
- NBS-PRS 400-630AF 3P
- Cantitate. transport
- 600
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- NBS 400-630AF
- Adâncime (mm)
- 280 mm
- qty
- 5 pcs
- volume
- 7.77 dm3
- Accesorii funcționale
- Sealable terminal cover PRS 3p
- Weight
- 1.043 kg
- Denumire clasă
- Capac terminal
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 20
- Inaltime (mm)
- 185 mm
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
773,35 lei
185,28 lei













