183,74 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
4.805,15 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661554
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
271.51 Lei x 24 rate |
Comutator 1-0-2 LBS 800 3P CO 004661554
| Cod ETI | 004661554 |
| Descriere | LBS 800 3P CO |
| Denumire clasă | Comutator 1-0-2 |
| Număr de poli | 3 |
| Curent termic Ith (A) | 800 |
| Curent nominal AC-21 A/B at 415V (A) | 800 |
| Tensiune nominala de izolare (V) | 1000 |
| Tensiunea maxima de operare (V AC) | 690 |
| Montare | Montat pe panou |
| Tarif vamal | 85365080 |
| logis_net_width | 386 mm |
| logis_net_height | 321 mm |
| logis_net_depth | 375 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 28.2 kg |
| Cantitate. transport | 4 |
| Logistic_Tarif vamal | 85365080 |
| Logistic_logis_net_width | 386 mm |
| Logistic_logis_net_height | 321 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 375 mm |
004661554
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85365080
- Curent nominal AC-21 A/B at 415V (A)
- 800
- Curent termic Ith (A)
- 800
- Tensiunea maxima de operare (V AC)
- 690
- Tensiune nominala de izolare (V)
- 1000
- Logistic_logis_net_depth
- 375 mm
- Logistic_logis_net_height
- 321 mm
- Logistic_logis_net_width
- 386 mm
- logis_net_depth
- 375 mm
- logis_net_height
- 321 mm
- logis_net_width
- 386 mm
- Cantitate. transport
- 4
- Descriere
- LBS 800 3P CO
- Cod ETI
- 004661554
- Weight
- 28.2 kg
- Tarif vamal
- 85365080
- Denumire clasă
- Comutator 1-0-2
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- Montare
- Montat pe panou
- numar de poli
- 3
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
556,06 lei
301,23 lei
920,69 lei














