2.819,76 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
163,48 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004656732
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
50.98 Lei x 4 rate |
condensator lpc 4 kvar, 480v, 50hz 004656732
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.82 kg |
| tip | Uscat |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Condensator |
| Tarif vamal | 85321000 |
| Cod ETI | 004656732 |
| Descriere | LPC 4 kVAr, 480V, 50Hz |
| Tensiunea nominală(V) | 480 |
| Cantitate. transport | 976 |
| Logistic_Tarif vamal | 85321000 |
| logis_net_width | 60 mm |
| logis_net_height | 210 mm |
| logis_net_depth | 60 mm |
| Logistic_logis_net_width | 60 mm |
| Logistic_logis_net_height | 210 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 60 mm |
| Putere nominală (kW) | 4 |
| Capacitate nominală (Uf) | 3x18,4 |
| Tipul conexiunii | Tipul terminalului |
004656732
Fisa tehnica
- Logistic_Tarif vamal
- 85321000
- Tipul conexiunii
- Tipul terminalului
- Capacitate nominală (Uf)
- 3x18,4
- Putere nominală (kW)
- 4
- Logistic_logis_net_depth
- 60 mm
- Logistic_logis_net_height
- 210 mm
- Logistic_logis_net_width
- 60 mm
- logis_net_depth
- 60 mm
- logis_net_height
- 210 mm
- logis_net_width
- 60 mm
- Cantitate. transport
- 976
- Tensiunea nominală(V)
- 480 V
- Descriere
- LPC 4 kVAr, 480V, 50Hz
- Cod ETI
- 004656732
- Weight
- 0.82 kg
- Tarif vamal
- 85321000
- Denumire clasă
- Condensator
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- tip
- Uscat
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
206,79 lei
69,53 lei
818,00 lei
144,90 lei












