Contactoare Module Principale, Contactor:tripolar Contacte auxiliare:NC Iînc max:7A 24VDC DILM7-01-24VDC -1, dioda.ro
      Contactor:tripolar Contacte auxiliare:NC Iînc max:7A 24VDC DILM7-01-24VDC
      TVA Inclus
      Politica de returnare 14 zile
      Se expediaza in 3 zile
      DILM7-01-24VDC
      Stoc depozit, Se expediaza in 3 zile
      Contactor:tripolar Contacte auxiliare:NC Iînc max:7A 24VDC
      Cantitate
      In stoc 20 bucati disponibile
      • Livrare prin curierLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
      • Retur in 14 zileRetur in 14 zile(pentru persoane fizice)
      • Garantie 24 LuniGarantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
      Credit module tbi bank 3.4.2
      108.67 Lei x 4 rate
      Contactoare, seria DILM
      Producător MOELLER
      Tip contactor tripolar
      Temperatura de lucru -25...40°C
      Montare DIN
      pe panou
      Tensiune izolaţie 690 V
      Curent conectori auxiliari 10 A