Contactoare, Contactor 25A 230V 50Hz DILM25-10-EA -1, dioda.ro
      Contactor 25A 230V 50Hz DILM25-10-EA
      TVA Inclus
      Politica de returnare 14 zile
      Se expediaza in aceeasi zi
      EL0042601
      Stoc Dioda. Se expediaza in 4-5 ore lucratoare
      Cantitate
      Grabeste-te ! Doar : 5 Bucati Ramasebucati
      • Livrare prin curierLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
      • Retur in 14 zileRetur in 14 zile(pentru persoane fizice)
      • Garantie 24 LuniGarantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
      Credit module tbi bank 3.4.2
      70.86 Lei x 4 rate
      Descriere Gama de protectii marca Eaton este atent selectata si produsa pentru a oferi solutii inovative si fiabile pentru problemele dumneavoastra. Orice dificultate ati putea intalni, noi va stam la dispozitie cu produse variate si potrivite atat financiar, cat si calitativ. In acest sens, prezentam un model de contactor de tip 3P ce functioneaza cu un curent de 25A, la o frecventa nominala de 50-60Hz. Totodata, valoarea puterii de rupere se imbina cu tensiunea nominala de 230V si fac din acest produs unul rezistent intr-un timp mare de folosire.
      Culoarealb + negru
      Curent nominal (A)25
      Frecventa nominala (Hz)50
      Functionalitateprotectie
      Numar poli3
      Tensiune nominala (V)230
      Tip articolcontactor
      Tip produscontactor
      Unitate de masurabuc.
      EATON
      EL0042601
      5 Produse
      Fisa tehnica
      Curent nominal (A)
      25 A
      Tip articol
      contactor
      Frecventa nominala (Hz)
      50
      Tensiune nominala (V)
      230 V