Contactoare Module Principale, Contactor:tripolar 32A 110VAC 15kW LC1D32F7 -1, dioda.ro
      Contactor:tripolar 32A 110VAC 15kW LC1D32F7
      TVA Inclus
      Politica de returnare 14 zile
      Se expediaza in 3 zile
      LC1D32F7
      Stoc epuizat
      Contactor:tripolar 32A 110VAC 15kW
      Cantitate
      Nu este in stoc
      • Livrare prin curierLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
      • Retur in 14 zileRetur in 14 zile(pentru persoane fizice)
      • Garantie 24 LuniGarantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
      Credit module tbi bank 3.4.2
      146.31 Lei x 4 rate
      LC1D32F7
      Fisa tehnica
      Producător
      SCHNEIDER ELECTRIC
      Temperatura de lucru
      -25...55°C