Contactor:tripolar 32A 110VAC 15kW LC1D32F7
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 3 zile
Se expediaza in 3 zile
LC1D32F7
Stoc epuizatContactor:tripolar 32A 110VAC 15kW
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
146.31 Lei x 4 rate |
LC1D32F7
Fisa tehnica
- Producător
- SCHNEIDER ELECTRIC
- Temperatura de lucru
- -25...55°C
- Montare
- DIN
Referinte specifice
Nou
8 alte produse in aceeasi categorie:
Contactor:tripolar 32A 110VAC 15kW