Contactoare Module Principale, Contactor tripolar 40A 24VDC DILM40-24VDC -1, dioda.ro
      Contactor tripolar 40A 24VDC DILM40-24VDC
      TVA Inclus
      Politica de returnare 14 zile
      Se expediaza in 3 zile
      DILM40-24VDC
      Stoc depozit, Se expediaza in 3 zile
      Cantitate
      Grabeste-te ! Doar : 3 Bucati Ramasebucati
      • Livrare prin curierLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
      • Retur in 14 zileRetur in 14 zile(pentru persoane fizice)
      • Garantie 24 LuniGarantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
      Credit module tbi bank 3.4.2
      450.21 Lei x 4 rate
      MOELLER
      DILM40-24VDC
      3 Produse
      Fisa tehnica
      Tensiune control
      24V DC