[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
1.385,04 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004656821
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
357.00 Lei x 4 rate |
filtru de soc hfl 7/25 al 004656821
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 17 Kg |
| tip | cablu de aluminiu |
| Curent nominal (A) | 36,1 |
| Cantitate | 1 |
| Izolatie termica | F (155°C) |
| Denumire clasă | Filtru de șoc |
| Tarif vamal | 85049013 |
| Cod ETI | 004656821 |
| Descriere | HFL 7/25 Al |
| Tensiunea nominală(V) | 400 |
| Cantitate. transport | 47 |
| Logistic_Tarif vamal | 85049013 |
| logis_net_width | 240 mm |
| logis_net_height | 220 mm |
| logis_net_depth | 110 mm |
| Logistic_logis_net_width | 240 mm |
| Logistic_logis_net_height | 220 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 110 mm |
| Putere reactivă (kVar) | 25 |
| Factor de filtrare | 0,07 |
| Inductanta (µH) | 1530 |
| Protectie termica (°C) NC contact | 90 |
004656821
1 Obiect
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 47
- Protectie termica (°C) NC contact
- 90
- Inductanta (µH)
- 1530
- Factor de filtrare
- 0,07
- Putere reactivă (kVar)
- 25
- Logistic_logis_net_depth
- 110 mm
- Logistic_logis_net_height
- 220 mm
- Logistic_logis_net_width
- 240 mm
- logis_net_depth
- 110 mm
- logis_net_height
- 220 mm
- logis_net_width
- 240 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85049013
- Tensiunea nominală(V)
- 400 V
- Descriere
- HFL 7/25 Al
- Cod ETI
- 004656821
- Izolatie termica
- F (155°C)
- Weight
- 17 Kg
- Tarif vamal
- 85049013
- Denumire clasă
- Filtru de șoc
- Curent nominal (A)
- 361 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- tip
- cablu de aluminiu
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
102,31 lei
49,60 lei
124,76 lei











