[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
fir vinil standard 3 mm 1kg 160 m
27,52 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
GF-2581
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Fir vinil STANDARD 3 mm 1Kg 160 m, Micul Fermier GF-2581
PVC-ul este o polidorura de vinil si vine in forme diferite. In general, PVC-ul este rezistent
la apa, are un ciclu de viata lung si nu are nevoie de multa intretinere.Aceste calitati
excelente fac din PVC unul dintre cele mai utilizate materiale plastice astazi. Proprietatile
generale includ stabilitate la temperaturi inalte, suprafata buna a produsului finit, flexibilitate,
colorare usoara. Compusul normal nu contine metale grele cum ar fi plumb, cadmiu, crom,
mercur
Domeniu de utilizare: legumicultura,viticultura, plante ornamentale, arbusti fructiferi.
| Brand | Micul Fermier |
| Alungire la rupere | 340% |
| Diametru | 3 mm |
| Duritate N/mm2 | 60+/-3% |
| Greutate | 1kg +/-3% |
| Greutate bruta | 1.01kg +/-3% |
| Material | PVC |
| Rezistenta la tractiune KG/cm2 | 70 |
| Temperatura maxima de lucru (°C) | 65°C |
| Temperatura minima de lucru (°C) | -30°C |
| Tip produs | Fir vinil |
GF-2581
Fisa tehnica
- Alungire la rupere
- 340%
- Temperatura maxima de lucru (°C)
- 65°C
- Temperatura minima de lucru (°C)
- -30°C
- Duritate N/mm2
- 60+/-3%
- Rezistenta la tractiune KG/cm2
- 70
- Weight
- 1kg +/-3%
- Diametru
- 3 mm
- Material
- PVC
- Tip Produs
- Fir vinil
- brand
- Micul Fermier
- greutate bruta
- 1.01kg +/-3%
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
822,96 lei
27,52 lei
971,36 lei
13,84 lei
87,42 lei


















