[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
glanda m40 001101057
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 0.843 kg |
| Cantitate | 50 |
| Denumire clasă | Glandă |
| Tarif vamal | 85369001 |
| Cod ETI | 001101057 |
| Descriere | M40 |
| Greutatea produsului | 0.016 kg |
| Cantitate. transport | 375000 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.016 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85369001 |
| Utilizare cu | Cutie de distribuție de uz casnic DIDO-E |
| Accesorii funcționale | Intrare cauciuc M40 |
001101057
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 001101057
- Descriere
- M40
- Greutatea produsului
- 0.016 kg
- Cantitate. transport
- 375000
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.016 kg
- Logistic_Tarif vamal
- 85369001
- Utilizare cu
- Cutie de distribuție de uz casnic DIDO-E
- Accesorii funcționale
- Intrare cauciuc M40
- Weight
- 0.843 kg
- Denumire clasă
- Glandă
- Tarif vamal
- 85369001
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 50
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
276,84 lei
77,33 lei
323,06 lei
















