413,52 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Indicator SON H-1G 002471551
| Cod ETI | 002471551 |
| Descriere | SON H-1G |
| Denumire clasă | Indicator |
| Grup Catalog | Indicatori de tensiune |
| Funcție | Voltage detector |
| Tensiune nominală AC (V) | 230 |
| Număr de poli | 1 |
| Grad de protecție IP | IP20 |
| Secțiunea transversală maximă, mm2 | 4 |
| Tarif vamal | 85312020 |
| logis_net_width | 18 mm |
| logis_net_height | 89 mm |
| logis_net_depth | 73 mm |
| Cantitate | 400 |
| Greutate | 25.2 kg |
| Cantitate. transport | 8000 |
| Logistic_Tarif vamal | 85312020 |
| Logistic_logis_net_width | 18 mm |
| Logistic_logis_net_height | 89 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 73 mm |
002471551
Fisa tehnica
- Cantitate. transport
- 8000
- Secțiunea transversală maximă, mm2
- 4
- Grup Catalog
- Indicatori de tensiune
- Tensiune nominală AC (V)
- 230 V
- Logistic_logis_net_depth
- 73 mm
- Logistic_logis_net_height
- 89 mm
- Logistic_logis_net_width
- 18 mm
- logis_net_depth
- 73 mm
- logis_net_height
- 89 mm
- logis_net_width
- 18 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85312020
- Descriere
- SON H-1G
- Cod ETI
- 002471551
- Weight
- 25.2 kg
- Tarif vamal
- 85312020
- Funcție
- Voltage detector
- Denumire clasă
- Indicator
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 400
- numar de poli
- 1
- grad de protectie ip
- IP20
Referinte specifice












