[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
642,38 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004661801
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
170.95 Lei x 4 rate |
Întrerupator de sarcină cu sig FLBS 160 3P 004661801
| Cod ETI | 004661801 |
| Descriere | FLBS 160 3P |
| Denumire clasă | Întrerupator de sarcină cu sig |
| Număr de poli | 3 |
| Curent termic Ith (A) | 160 |
| Curent nominal AC-21 A/B at 415V (A) | 160 |
| Tensiunea maxima de operare (V AC) | 690 |
| Tensiune nominala de izolare (V) | 750 |
| Montare | Montat pe panou |
| Dimensiunea sigurantei DIN | 00/00C |
| Tarif vamal | 85363090 |
| logis_net_width | 148 mm |
| logis_net_height | 162 mm |
| logis_net_depth | 132 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 1.831 kg |
| Cantitate. transport | 180 |
| Logistic_Tarif vamal | 85363090 |
| Logistic_logis_net_width | 148 mm |
| Logistic_logis_net_height | 162 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 132 mm |
004661801
Fisa tehnica
- logis_net_width
- 148 mm
- Dimensiunea sigurantei DIN
- 00/00C
- Curent nominal AC-21 A/B at 415V (A)
- 160
- Curent termic Ith (A)
- 160
- Tensiunea maxima de operare (V AC)
- 690
- Tensiune nominala de izolare (V)
- 750
- Logistic_logis_net_depth
- 132 mm
- Logistic_logis_net_height
- 162 mm
- Logistic_logis_net_width
- 148 mm
- logis_net_depth
- 132 mm
- logis_net_height
- 162 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85363090
- Cantitate. transport
- 180
- Descriere
- FLBS 160 3P
- Cod ETI
- 004661801
- Weight
- 1.831 kg
- Tarif vamal
- 85363090
- Denumire clasă
- Întrerupator de sarcină cu sig
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
- Montare
- Montat pe panou
- numar de poli
- 3
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
1.806,23 lei
91,38 lei
53,92 lei
124,76 lei
137,15 lei















