1.513,03 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
3.142,72 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004671980
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
187.98 Lei x 24 rate |
operator motor mo2s 250 ac230-240v 004671980
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 1.5 kg |
| Cantitate | 1 |
| Denumire clasă | Operator motor |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 004671980 |
| Descriere | MO2S 250 AC230-240V |
| Cantitate. transport | 571 |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | EB2S 250 |
| Accesorii funcționale | Motor AC230-240V |
004671980
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 004671980
- Descriere
- MO2S 250 AC230-240V
- Cantitate. transport
- 571
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Utilizare cu
- EB2S 250
- Accesorii funcționale
- Motor AC230-240V
- Weight
- 1.5 kg
- Denumire clasă
- Operator motor
- Tarif vamal
- 85389099
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
4,17 lei
110,11 lei
44,88 lei
183,74 lei















