138,36 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
plafoniera snail led 45w 2100lm 3000-6000k, erste
327,38 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
EL0071771
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
92.04 Lei x 4 rate |
Descriere produs :
| Culoare | alb+auriu |
| Dimabil | Nu |
| Dimensiuni (mm) | 420x50mm |
| Flux luminos (lm) | 2100lm |
| LED | da |
| Material | metal+plastic |
| Putere (W) | 45W |
| Temperatura de culoare (K) | 3000-6000k |
| Tip articol | plafonieră |
| Tip sursă lumioasă | LED |
EL0071771
Fisa tehnica
- Height
- 420 mm
- Dimensiuni (mm)
- 420x50mm
- Putere (W)
- 45W
- Tip articol
- plafoniera
- LED
- da
- Flux luminos (lm)
- 2100lm
- Dimabil
- nu
- Temperatura de culoare (K)
- 3000-6000K
- Tip sursă lumioasă
- LED
- Width
- 50 mm
- Material
- metal+plastic
- Culoare
- alb+auriu
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
40,84 lei
41,18 lei
117,36 lei
114,80 lei













