[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
polizor unghiular 115mm 500w hobby
107,77 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
DZ-SE161
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
37.02 Lei x 4 rate |
Polizorul unghiular 500W, diametru disc 115 mm, Hobby, Detoolz DZ-SE161 este un produs robust, eficient si usor de utilizat la operatii de polizare, ascutire, taiere, si netezirea suprafetelor metalice, beton, piatra si materiale similare, fara a utiliza apa.
Acest polizor este proiectat si garanteaza functionarea la temperaturi ambientale cuprinse intre + 5°C si 40°C la o altitudine de maxim 1000m peste nivelul marii.
Umiditatea trebuie sa fie mai mica de 50% la 40°C. Poate fi depozitat sau transportat la temperaturi ambiante intre -25°C si 55°C.
Polizorul unghiular 500W, diametru disc 115 mm, Hobby, Detoolz DZ-SE161 are urmatoarele caracteristici:
• Design aerodinamic pentru o manipulare usoara si un plus de confort;
• Maner confortabil din cauciuc pentru o manevrare usoara si o prindere stabila;
• Construit din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, usoare si rezistente pentru o durata de viata extinsa;
• Produs cu raport pret/calitate excelent;
• Consum redus de energie;
• Acest polizor trebuie folosit numai pentru destinatia pentru care a fost construit.
Continut colet polizorul unghiular 500W, diametru disc 115 mm, Hobby, Detoolz DZ-SE161:
• Polizor unghiular;
• Aparatoare de protectie;
• Maner lateral;
• Perie carbon;
• Flansa de prindere disc;
• Piulita de strangere disc;
• Cheie speciala;
• Fara disc de slefuit;
• Manual de instructiuni;
• Cutie de transport.
| Brand | Detoolz |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Clasa izolatie | II |
| Diametru disc | 115 mm |
| Dimensiuni | 30x12.5x12.5 |
| Frecventa | 50 Hz |
| Greutate bruta | 1.7 kg |
| Greutate neta | 1.5 kg |
| Nivelul presiunii acustice LpA | 90dB |
| Nivelul puterii sunetului LWA | 101dB |
| Numar bucati/bax | 2 buc |
| Putere KW/W | 500 W |
| Tensiune | 220 ÷ 240V |
| Tip produs | Polizor unghiular |
| Turatie | 12000 rpm |
Manual de utilizare : DZ-SE158_ DZ-SE159 _DZ-SE160_ DZ-SE161 Polizoare RO.pdf
DZ-SE161
Fisa tehnica
- Numar bucati/bax
- 2 buc
- Clasa izolatie
- II
- Putere KW/W
- 500 W
- Nivelul presiunii acustice LpA
- 90dB
- Nivelul puterii sunetului LWA
- 101dB
- Turatie
- 12000 rpm
- Diametru disc
- 115 mm
- Greutate netă
- 1.5 kg
- Dimensiuni
- 30x12.5x12.5
- Tip Produs
- Polizor unghiular
- brand
- Detoolz
- clasa de protectie
- IP20
- frecventa
- 50 Hz
- tensiune
- 220 ÷ 240V
- greutate bruta
- 1.7 kg
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
311,87 lei
271,15 lei
226,75 lei





















