[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
polizor unghiular 720w 125 on/off lateral
218,74 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-SE149
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
64.82 Lei x 4 rate |
Polizorul unghiular 720 W, diametru disc 125 mm, Detoolz DZ-SE149 este un produs robust, eficient si usor de utilizat la operatii de polizare, ascutire, taiere, si netezirea suprafetelor metalice, beton, piatra si materiale similare, fara a utiliza apa.
Acest polizor este proiectat si garanteaza functionarea la temperaturi ambientale cuprinse intre + 5°C si 40°C la o altitudine de maxim 1000m peste nivelul marii.
Umiditatea trebuie sa fie mai mica de 50% la 40°C. Poate fi depozitat sau transportat la temperaturi ambiante intre -25°C si 55°C.
Polizorul unghiular 720 W, diametru disc 125 mm, Detoolz DZ-SE149 are urmatoarele caracteristici:
• Design aerodinamic pentru o manipulare usoara si un plus de confort.
• Maner confortabil din cauciuc pentru o manevrare usoara si o prindere stabila.
• Manerul posterior se poate roti spre stanga sau spre dreapta cu 90º dupa necesitate
• Construit din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, usoare si rezistente pentru o durata de viata extinsa;
• Produs cu raport pret/calitate excelent.
• Consum redus de energie
• Acest polizor trebuie folosit numai pentru destinatia pentru care a fost construit.
Continut colet polizorul unghiular 720 W, diametru disc 125 mm, Detoolz DZ-SE149:
• Polizor unghiular;
• Aparatoare de protectie;
• Maner lateral;
• Flansa de prindere disc;
• Piulita de strangere disc;
• Cheie speciala;
• Manual de instructiuni;
• Cutie de transport.
| Brand | Detoolz |
| Ax | M14 |
| Clasa izolatie | II |
| Diametru disc | 125 mm |
| Dimensiuni | 28X10X10 |
| Frecventa | 50 Hz |
| Greutate bruta | 2 kg |
| Greutate neta | 1.9 kg |
| Lungime cablu alimentare | 2 m |
| Nivelul presiunii acustice LpA | 88.7 dB |
| Nivelul puterii sunetului LWA | 99.7 dB |
| Numar bucati/bax | 6 buc |
| Putere KW/W | 720 W |
| Tensiune | 220 ÷ 240 V |
| Turatie de mers in gol | 12000 rot/min |
Manual de utilizare : DZ-SE149_ DZ-SE150 Polizoare RO.pdf
DZ-SE149
Fisa tehnica
- Numar bucati/bax
- 6 buc
- Clasa izolatie
- II
- Putere KW/W
- 720 W
- Lungime cablu alimentare
- 2 m
- Nivelul presiunii acustice LpA
- 88.7 dB
- Nivelul puterii sunetului LWA
- 99.7 dB
- Diametru disc
- 125 mm
- Turatie de mers in gol
- 12000 rot/min
- Ax
- M14
- Greutate netă
- 1.9 kg
- Dimensiuni
- 28X10X10
- brand
- Detoolz
- frecventa
- 50 Hz
- tensiune
- 220 ÷ 240 V
- greutate bruta
- 2 kg
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
32,15 lei
383,24 lei
202,95 lei
189,09 lei





















