[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
202,18 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
002470009
Stoc depozit, Se expediaza in 1 zileLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
60.67 Lei x 4 rate |
Releu de reglare a intensități DIM-2 002470009
| Cod ETI | 002470009 |
| Descriere | DIM-2 |
| Denumire clasă | Releu de reglare a intensități |
| Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA) | 500 |
| Funcție | Variator |
| Tensiunea de alimentare (V) | 230 |
| Numarul de contacte | 1 |
| Curent nominal (A) | 2 |
| Tipul voltajului | AC |
| Categorie | Comutator crepuscular si de scara |
| Tipuri de contacte | triac |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 18 mm |
| logis_net_height | 90 mm |
| logis_net_depth | 65 mm |
| Cantitate | 10 |
| Greutate | 0.753 kg |
| Cantitate. transport | 4600 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 18 mm |
| Logistic_logis_net_height | 90 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 65 mm |
002470009
2 Produse
Fisa tehnica
- Cod ETI
- 002470009
- Tipuri de contacte
- triac
- Logistic_logis_net_depth
- 65 mm
- Logistic_logis_net_height
- 90 mm
- Logistic_logis_net_width
- 18 mm
- logis_net_depth
- 65 mm
- logis_net_height
- 90 mm
- logis_net_width
- 18 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 4600
- Descriere
- DIM-2
- Weight
- 0.753 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Tipul voltajului
- AC
- Numarul de contacte
- 1
- Tensiunea de alimentare (V)
- 230
- Funcție
- Variator
- Capacitatea maxima de incarcare AC1 (VA)
- 500
- Denumire clasă
- Releu de reglare a intensități
- Curent nominal (A)
- 2 A
- Cantitate
- 10
- categorie
- Comutator crepuscular si de scara
Referinte specifice

















