[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
bara izolata iz16/3f/12/stv 002921072
| Feature | Value |
|---|---|
| Greutate | 28.5 Kg |
| tip | Tip furcă |
| Curent nominal (A) | 100 |
| Cantitate | 120 |
| Denumire clasă | Bară izolata |
| Funcție | Section rails |
| Tarif vamal | 85389099 |
| Cod ETI | 002921072 |
| Descriere | IZ16/3F/12/STV |
| Tensiunea nominală(V) | 500 V AC |
| Secțiune transversală nominală | 16 |
| Greutatea produsului | 0.23 kg |
| Cantitate. transport | 3360 |
| Logistic_Greutatea produsului | 0.23 kg |
| Logistic_Tarif vamal | 85389099 |
| Utilizare cu | ETIMAT 6, ETITEC, SV, VLD01, ETIMAT P10, STVD02 |
| Tip accesorii | Sina de sectiune |
| Lungimea in module | 12 |
| Număr de faze | 3 |
002921072
Fisa tehnica
- Tensiunea nominală(V)
- 500 V
- Număr de faze
- 3
- Lungimea in module
- 12
- Tip accesorii
- Sina de sectiune
- Utilizare cu
- ETIMAT 6, ETITEC, SV, VLD01, ETIMAT P10, STVD02
- Logistic_Tarif vamal
- 85389099
- Logistic_Greutatea produsului
- 0.23 kg
- Cantitate. transport
- 3360
- Greutatea produsului
- 0.23 kg
- Secțiune transversală nominală
- 16
- Descriere
- IZ16/3F/12/STV
- Cod ETI
- 002921072
- Weight
- 28.5 Kg
- Tarif vamal
- 85389099
- Funcție
- Section rails
- Denumire clasă
- Bară izolata
- Curent nominal (A)
- 100 A
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 120
- tip
- Tip furcă
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
359,36 lei
1.700,56 lei
183,62 lei
135,60 lei














