[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
hidrofor 0,75kw/1hp aujs-100 50l
998,55 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-P123
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
260.18 Lei x 4 rate |
Hidrofor 0,75kW/1HP AUJS-100 50L, Detoolz DZ-P123
Caracteristici:
- Construit din materiale de cea mai buna calitate, usoare si rezistente pentru o durata de viata extinsa;
- Design deosebit si tehnologie moderna;
- Greutate redusa;
- Structura compacta;
- Functionare fiabila si precisa.
| Brand | Detoolz |
| Adancimea maxima de aspiratie | 9 m |
| Clasa de etanseitate | IP54 |
| Clasa de izolatie | B |
| Debit maxim | 55l/min |
| Dimensiune | 66.5x41x66.5 cm |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Inaltime de pompare | 45 m |
| Material arbore motor | Otel carbon |
| Putere KW/W | 0.75 kW |
| Temperatura maxima (°C) | 35 grade |
| Tensiune | 220 V |
| Turatie | 2850 rot/min |
| Volum butelie | 50l |
Manual de utilizare : DZ-P123 0_75kW1HP AUJS-100 50L Hidrofor.pdf
DZ-P123
Fisa tehnica
- Debit maxim
- 55l/min
- Inaltime de pompare
- 45 m
- Putere KW/W
- 0.75 KW
- Clasa de etanseitate
- IP54
- Turatie
- 2850 rot/min
- Volum butelie
- 50l
- Material arbore motor
- Otel carbon
- Clasa de izolație
- B
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- brand
- Detoolz
- tensiune
- 220 V
- dimensiune
- 66.5x41x66.5 cm
- Temperatura maxima (°C)
- 35 grade
- Adancimea maxima de aspiratie
- 9 m
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
38,33 lei
162,32 lei



























