[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
hidrofor cu pompa autoamors. din fonta 1,5 kw
750,70 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-1473-S001-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
198.09 Lei x 4 rate |
Hidrofor cu pompa autoamorsanta din fonta 1,5 kW, Micul Fermier, GF-1473-S001-G01 este construit pentru a oferi eficienta optima, costuri reduse pe termen lung si o fiabilitate de functionare mare, indiferent de aplicatie. Hidroforul se utilizeaza pentru alimen tarea cu apa a imobilelor individuale rezidentiale, udarea gradinilor, asigurarea functionarii masinilor de spalat automate, boilerelor electrice, centralelor pe gaze cu doua circuite, puturilor, bazinelor naturale cu apa etc.
Cu acest hidrofor veti putea transfera apa curata sau alte lichide necorozive cu vascozitate redusa. Nu transferati lichide inflamabile, explozive, gazificate si lichide care contin particule sau fibre solide
Hidrofor cu pompa autoamorsanta din fonta 1,5 kW, Micul Fermier, GF-1473-S001-G01 are urmatoarele caracteristici:
- Construit din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, usoare si rezistente pentru o durata de viata extinsa.
- Design deosebit si tehnologie moderna.
- Greutate redusa.
- Structura compacta.
- Functionare fiabila si precisa.
| Brand | Micul Fermier |
| Adancimea maxima de aspiratie | 9 m |
| Clasa de etanseitate (grad protectie praf si umezeala) | IP54 |
| Clasa de izolare | B |
| Debit maxim | 3200 l/h |
| Dimensiune | 0.528x0.285x0.52 m |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Inaltime de pompare | 53 m |
| Lungime stator | 110x80 mm |
| Maner | Nu |
| Material arbore motor | Otel carbon |
| Material turbina | PPO |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Protectie supraincalzire | Da |
| Putere KW/W | 1.5 kW |
| Temperatura maxima a lichidului | 35 grade |
| Tip produs | Hidrofor |
| Turatie maxima (rot/min) | 2850 rpm |
| Voltaj | 220 V |
| Volum butelie | 24 l |
Manual de utilizare : GF-1473-S001-G01 Hidrofor RO.pdf
GF-1473-S001-G01
Fisa tehnica
- Turatie maxima (rot/min)
- 2850 rpm
- Maner
- Nu
- Lungime stator
- 110x80 mm
- Material turbina
- PPO
- Material arbore motor
- Otel carbon
- Volum butelie
- 24 l
- Temperatura maxima a lichidului
- 35 grade
- Clasa de etanseitate (grad protectie praf si umezeala)
- IP54
- Putere KW/W
- 1.5 kW
- Inaltime de pompare
- 53 m
- Debit maxim
- 3200 l/h
- Voltaj:
- 220 V
- Nivel zgomot
- 75 dB
- Frecventa (Hz)
- 50 Hz
- Tip Produs
- Hidrofor
- brand
- Micul Fermier
- dimensiune
- 0.528x0.285x0.52 m
- Clasa de izolare
- B
- Adancimea maxima de aspiratie
- 9 m
- protectie supraincalzire
- Da
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
250,73 lei263,93 lei
16,36 lei
19,80 lei
694,04 lei771,16 lei
38,33 lei
402,40 lei

























