2.743,86 lei
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
108,55 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 1 zile
Se expediaza in 1 zile
004641201
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
37.21 Lei x 4 rate |
Miniatură contactor CEC09.4P-230V-50/60Hz 004641201
| Cod ETI | 004641201 |
| Descriere | CEC09.4P-230V-50/60Hz |
| Denumire clasă | Miniatură contactor |
| I (AC1) (A) | 20 |
| I (AC3 400V) (A) | 9 |
| Tensiunea nominala (V AC) | 690 |
| Tensiunea de control Uc (V AC) | 230V |
| P (AC3 kW) (kW) | 4 |
| Număr contacte NO | 4 |
| Funcție | Contactoare miniatură |
| Tarif vamal | 85364900 |
| logis_net_width | 45 mm |
| logis_net_height | 45 mm |
| logis_net_depth | 49 mm |
| Cantitate | 1 |
| Greutate | 0.194 kg |
| Cantitate. transport | 4000 |
| Logistic_Tarif vamal | 85364900 |
| Logistic_logis_net_width | 45 mm |
| Logistic_logis_net_height | 45 mm |
| Logistic_logis_net_depth | 49 mm |
004641201
Fisa tehnica
- logis_net_height
- 45 mm
- P (AC3 kW) (kW)
- 4
- I (AC3 400V) (A)
- 9
- I (AC1) (A)
- 20
- Tensiunea de control Uc (V AC)
- 230V
- Tensiunea nominala (V AC)
- 690
- Număr contacte NO
- 4
- Logistic_logis_net_depth
- 49 mm
- Logistic_logis_net_height
- 45 mm
- Logistic_logis_net_width
- 45 mm
- logis_net_depth
- 49 mm
- logis_net_width
- 45 mm
- Logistic_Tarif vamal
- 85364900
- Cantitate. transport
- 4000
- Descriere
- CEC09.4P-230V-50/60Hz
- Cod ETI
- 004641201
- Weight
- 0.194 kg
- Tarif vamal
- 85364900
- Funcție
- Contactoare miniatură
- Denumire clasă
- Miniatură contactor
- Culoare carcasa
- alb
- Cantitate
- 1
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
89,82 lei
413,52 lei
275,31 lei
1.645,49 lei
12,20 lei















