[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Precise RLC meter 0,1mOhm/0,0pF/0,1uH AX-LCR41A
1.355,08 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
3
3
AX-LCR41A
Stoc epuizatPrecise RLC meter 0,1mOhm/0,0pF/0,1uH
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
349.50 Lei x 4 rate |
Punţi portabile RLC
| Tip instrument de măsură | punte RLC |
Caracteristici:
- modificare automată intervale
- oprire automată
- buzer
- funcţie HOLD (păstrare citire de pe afişaj)
- măsurare paralelă sau serială
- indicator consumare baterie
- selectare înlocuitor circuit serial sau paralel
- funcţie de corectare
| Tip ecran | LCD 5 cifre |
| Prelevare mostre | 3x/s |
| Frecvenţa de măsurare | 100Hz, 120Hz, 1kHz |
| Interval măsurare rezistenţă | 0,0001Ω...9,999MΩ |
| Acurateţe măs. rezistenţă | ±0,3% |
| Interval măsurare capacitate | 0,1p...9999µF |
| Acurateţe măsurare capacitate | ±0,3% |
| Interval măsurare inductanţă | 0,1µ…9999H |
| Acurateţe măsurare inductanţă | ±0,3% |
| Măsurare coeficient dispersie | 0,0001...9999 |
| Măsurare coeficient calitate | 0,0001...9999 |
| Acurateţe măsurare calitate | ±0,3% |
| Dimensiuni | 200 x 95 x 40 mm |
| Masă | 400 g |
| Sursă de alimentare | 1 baterie 9V 6F22 |
Dotări:
- baterie
- clipsuri Kelwin cu 4 cabluri
- instrucţiuni de utilizare
- alimentator
| Simbol | Descriere articol |
|---|---|
| AX-LCR41A | Precise RLC meter 0,1mOhm/0,0pF/0,1uH |
Clientii care au cumparat acest produs au mai cumparat si:
8 alte produse in aceeasi categorie:
835,38 lei
80,50 lei
556,82 lei
293,28 lei
263,76 lei


















