[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
amestecator vopsea/mortar 1200w 50cm
377,31 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-C207
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
104.55 Lei x 4 rate |
Amestecatorul vopsea/mortar 1200 W, 50cm, Detoolz DZ-C207 este destinat pentru amestecarea materialelor de constructii lichide si in forma de pulbere cum sunt: vopsele, mortar, adezivi, tencuiala si substante similare.
In functie de consistenta materialului si de cantitatea de amestecat se va folosi amestecatorul adecvat cu eficienta corespunzatoare.
Alegerea necorespunzatoare a capacitatii de malaxare sau a diametrului malaxorului poate duce la suprasolicitarea masinii si prin urmare la defectiuni.
Avantaje amestecatorul vopsea/mortar 1200 W, 50cm, Detoolz DZ-C207:
- Sistem de transmisie cu greutate redusa avand cuplu mare si eficienta ridicata.
- Maner cu design ergonomic si suprafata de prindere moale pentru un control sigur si confortabil.
- Sistem de conectare M14 pentru o schimbare usoara a accesoriilor standard si o transmisie integrala a puterii.
- Ideal pentru amestecarea adezivilor, mortarului, vopselei, ghipsului si a diferitelor materiale.
- Include o paleta de amestecare universala de inalta calitate pentru diverse materiale.
Continut pachet amestecatorul vopsea/mortar 1200 W, 50cm, Detoolz DZ-C207:
- Mixer - 1300 W
- Padela mixare - 1 buc;
- Chei de fixare a tijei - 2 buc;
- Perii de carbon - 2 buc.
Se livreaza amabalata individual si in numar de 4 buc pentru box-carton; greutatea este de 5.50 kg per buc
| Brand | Detoolz |
| Clasa izolatie | B |
| Dimensiune paleta | 120 mm |
| Dimensiuni | 32x27x23 |
| Frecventa | 50 Hz |
| Greutate bruta | 8.90 kg |
| Greutate neta | 5.50 kg |
| Nivelul presiunii acustice LpA | 85.4 dB(A) |
| Nivelul puterii sunetului LWA | 96.4 dB(A) |
| Numar bucati/bax | 4 |
| Numar bucati/set | 1 |
| Putere KW/W | 1200 W |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip produs | Amestecatoare electrice/mixere |
| Turatie relanti | 0-700 rpm |
| Turaţie de mers la viteza I: | 240-500 rpm |
| Turaţie de mers la viteza II | 380-850 rpm |
Manual de utilizare : DZ-C205_ DZ-C207 Amestecator materiale constructii RO.pdf
DZ-C207
Fisa tehnica
- Numar bucati/set
- 1
- Turatie relanti
- 0-700 rpm
- Dimensiune paleta
- 120 mm
- Turaţie de mers la viteza II
- 380-850 rpm
- Turaţie de mers la viteza I:
- 240-500 rpm
- Nivelul puterii sunetului LWA
- 96.4 dB(A)
- Nivelul presiunii acustice LpA
- 85.4 dB(A)
- Putere KW/W
- 1200 W
- Clasa izolatie
- B
- Numar bucati/bax
- 4
- Greutate netă
- 5.50 kg
- Dimensiuni
- 32x27x23
- Tip Produs
- Amestecatoare electrice/mixere
- brand
- Detoolz
- frecventa
- 50 Hz
- tensiune
- 220-240 V
- greutate bruta
- 8.90 kg
Referinte specifice





