[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Amestecator vopsea/mortar 1300W, mixer, 2 viteze
354,07 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
0
0
DZ-C205
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
98.72 Lei x 4 rate |
Masina are un sistem de transmisie cu greutate redusa avand cuplu mare si eficienta ridicata.
Are un maner moale si ergonomic ce permite utilizatorului sa o manuiasca cu ambele maini prevenind obosirea.
Datorita inaltimii optime a masinii, utilizatorul poate lucra fara sa se aplece si fara efort.
Masina este destinata pentru amestecarea materialelor de constructii lichide si in forma de pulbere cum sunt: vopsele, mortar, adezivi, tencuiala si substante similare. In functie de consistenta materialului si de cantitatea de amestecat se va folosi amestecatorul adecvat cu eficienta corespunzatoare.
Avantaje DZ-C205:
•Pentru toate tipurile de materiale, precum mortar, vopsea, adezivi etc.
•Sistem de transmisie cu greutate redusa avand cuplu mare si eficienta ridicata;
•Maner cu design ergonomic si suprafata de prindere moale pentru un control sigur si confortabil;
•Sistem de conectare M14 pentru o schimbare usoara a accesoriilor standard si o transmisie integrala a puterii;
•Prevazut cu un dispozitiv cu 2 viteze pentru amestecarea diferitelor materiale;
•Prevazut cu lumina LED pentru a verifica stadiul lucrarii;
•Ideal pentru amestecarea adezivilor, mortarului, vopselei, ghipsului si a diferitelor materiale;
•Include o paleta de amestecare universala de inalta calitate pentru diverse materiale.
Continut pachet Amestecator vopsea/mortar 1300W, mixer, 2 viteze , Detoolz DZ-C205:
•Mixer 1300W
•Padele: 1 bucata
•Chei: 2 buc
•Perii de carbon: 2 buc
•Manual de utilizare.
Se livreaza amabalata individual si in numar de 4 buc pentru box-carton; greutatea este de 5.10 kg per buc.
| Brand | Detoolz |
| Clasa izolatie | B |
| Dimensiune paleta | 120 mm |
| Dimensiuni | 32x27x23 |
| Frecventa | 50Hz |
| Greutate bruta | 5.65 kg |
| Greutate neta | 5.10 kg |
| Nivelul presiunii acustice LpA | 87 dB(A) |
| Nivelul puterii sunetului LWA | 98 dB(A) |
| Numar bucati/bax | 4 |
| Numar bucati/set | 1 |
| Putere KW/W | 1300 W |
| Tensiune | 220-240 V |
| Tip produs | Amestecatoare electrice/mixere |
| Turatie relanti | 0-700 rpm |
| Turaţie de mers la viteza I: | 180-430 rpm |
| Turaţie de mers la viteza II | 300-680 rpm |
Manual de utilizare : DZ-C205_ DZ-C207 Amestecator materiale constructii RO.pdf
DZ-C205
Fisa tehnica
- Numar bucati/set
- 1
- Turatie relanti
- 0-700 rpm
- Dimensiune paleta
- 120 mm
- Turaţie de mers la viteza II
- 300-680 rpm
- Turaţie de mers la viteza I:
- 180-430 rpm
- Nivelul puterii sunetului LWA
- 98 dB(A)
- Nivelul presiunii acustice LpA
- 87 dB(A)
- Putere KW/W
- 1300 W
- Clasa izolatie
- B
- Numar bucati/bax
- 4
- Greutate netă
- 5.10 kg
- Dimensiuni
- 32x27x23
- Tip Produs
- Amestecatoare electrice/mixere
- brand
- Detoolz
- frecventa
- 50Hz
- tensiune
- 220-240 V
- greutate bruta
- 5.65 kg
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
244,75 lei
27,91 lei
158,10 lei
















