[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
Best in offer
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
Produse- categorii
- Electrice
- Auto & Accesorii
- Scule si Unelte
- Casa Gradina
- Decoratiuni
- Jucarii
- Cadouri Barbati
- Fotovoltaice
- Contacteaza-ne
cordelina polipropilena micul fermier, fir crosetat, diametru 4mm, lungime 100m
73,36 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
76-MF-SF7004-G01
Stoc epuizatLivrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
Cordelina polipropilena Micul Fermier, fir crosetat, diametru 4mm, lungime 100m
| Brand | Micul Fermier |
| Alungire la rupere | 12% |
| Diametru | 4mm |
| Domeniu de utilizare | Uz general |
| Greutate | 0.43 kg |
| Lungime | 100m |
| Material | PP multifilament |
| Tip produs | Crosetat |
Manual de utilizare : MF-SF7004-G01 MF-SF7005-G01 MF-SF7007-G01 Cordelina polipropilena Micul Fermier.pdf
76-MF-SF7004-G01
Fisa tehnica
- Alungire la rupere
- 12%
- Weight
- 0.43 kg
- Lungime
- 100m
- Diametru
- 4mm
- Material
- PP multifilament
- Tip Produs
- Crosetat
- brand
- Micul Fermier
- domeniu de utilizare
- Uz general
Referinte specifice


