[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
drujba 2t 55cc 2.9cp 1l16"-1l e5 ses
508,02 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
DZ-D118-S001-G01
Stoc epuizatDrujba Detoolz 2T 55CC 2.9CP 1L16-1L E5 SES este o unealtă robustă și eficientă, ideală pentru lucrările de construcții, gospodărie și livadă. Cu un motor pe benzină de 2 timpi și o putere maximă de 2.99CP, această drujbă asigură performanță ridicată la tăierea și secționarea lemnului de esență tare. Produsul este prevăzut cu un sistem de control al vibrațiilor pentru a reduce oboseala utilizatorului. Specificații suplimentare includ: capacitate cilindrică de 55 CC, lungime lamă de 16", greutate brută de 6.7 kg și nivel de zgomot de 112 dB. Asigurați-vă că citiți manualul de utilizare înainte de prima utilizare.
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
137.29 Lei x 4 rate |
Drujba Detoolz 2T 55CC 2.9CP 1L16"-1L E5 SES este construita din materiale de calitate superioara, este o drujba puternica, robusta si extrem de practica in indeplinirea activitatilor din constructii, gospodarie si livada. Datorita puterii sale, este extrem de eficienta pentru taierea si sectionarea masei lemnoase de esenta tare, in exploatatiile industrial, dar si la fasonarea lemnului.
Drujba Detoolz DZ-D118-S001-G01 este prevazuta cu motor pe benzina, in 2T, cu o putere maxima de 2.99CP, capacitatea cilindrica 55 CC, lungime a lamei de taiere de 16”.
Drujba Detoolz 2T 55CC 2.9CP este prevazuta cu un sistem de control al vibratiilor, capabil sa previna senzatia de amortire si oboseala de la nivelul bratelor.
Inainte de prima utilizare a produsului, va recomandam sa cititi Manualul de utilizare.
| Brand | Detoolz |
| Capacitate cilindrica | 55 CC |
| Carburator | Pump‐film |
| Combustibil | amestec benzina:ulei |
| Diametru cilindru | 45.2mm |
| Diametru maxim de taiere copaci | 400 |
| Dimensiuni | 425*285*262 |
| Greutate bruta | 6.7 kg |
| Greutate neta | 6.2 kg |
| Latime canal (mm) | 1,5mm |
| Lungime lama | 16" |
| Nivel emisie zgomot | 112 dB |
| Numar bucati/bax | 1 |
| Numar dinti | 33 |
| Numar pinteni | 66 |
| Pas lant | 0,325” |
| Putere CP | 2.99 CP |
| Putere KW/W | 2.2 kW |
| Raport amestec benzina:ulei | 25:1 |
| Rezervor carburant | 550 ml |
| Rezervor ulei ungere | 260 ml |
| Sistem pornire | la sfoara + super easy start |
| Tip aprindere | CDI |
| Tip benzina | Euro V |
| Tip motor | 2 timpi, monocilindru, racit cu aer |
| Turatie | 8500 rpm |
| Turatie relanti | 2800‐3200 rpm |
Manual de utilizare : DZ-D118-S001-G01 DRUJBA 2T 55CC 2.9CP 1L16”-1L E5 SES .pdf
DZ-D118-S001-G01
Fisa tehnica
- Lungime lama
- 16"
- Tip benzina
- Euro V
- Rezervor ulei ungere
- 260 ml
- Rezervor carburant
- 550 ml
- Turatie relanti
- 2800‐3200 rpm
- Tip aprindere
- CDI
- Raport amestec benzina:ulei
- 25:1
- Pas lant
- 0,325”
- Numar pinteni
- 66
- Numar dinti
- 33
- Latime canal (mm)
- 1,5mm
- Diametru maxim de taiere copaci
- 400
- Nivel emisie zgomot
- 112 dB
- Sistem pornire
- la sfoara + super easy start
- Diametru cilindru
- 45.2mm
- Carburator
- Pump‐film
- Capacitate cilindrica
- 55 CC
- Turatie
- 8500 rpm
- Putere KW/W
- 2.2 kW
- Putere CP
- 2.99 CP
- Numar bucati/bax
- 1
- Combustibil
- amestec benzina:ulei
- Greutate netă
- 6.2 kg
- Dimensiuni
- 425*285*262
- brand
- Detoolz
- greutate bruta
- 6.7 kg
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
15,71 lei
428,04 lei
528,52 lei















