[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
[email protected] - Tel : 0770626215 L-V 9.00-17.00
drujba micul padurar 5200 52cc 2.9cp 2 lame 16' si 2 lanturi, pornire rapida
526,69 lei
TVA Inclus
Politica de returnare 14 zile
Se expediaza in 2 zile
Se expediaza in 2 zile
GF-0908-S001-G02
Stoc epuizatDrujba Micul Padurar 5200 este un instrument puternic și eficient, care utilizează cele mai moderne tehnologii pentru a obține rezultate comparabile cu modelele profesionale. Motorul robust reduce nivelul de emisii cu până la 50% și consumul de combustibil cu până la 30%. Printre caracteristicile sale se numără aprinderea electronică, ungerea automată și sistemul de pornire rapidă. Pachetul include două lame, două lanțuri, o teacă și un kit de montaj. Utilizează benzină fără plumb și are o capacitate cilindrică de 52 CC.
Livrare prin curier1-2 zile lucratoare pentru produsele in stoc.
Retur in 14 zile(pentru persoane fizice)
Garantie 24 Luni(persoane fizice sau 12 luni persoane juridice)
|
|
141.97 Lei x 4 rate |
Drujba Micul Padurar 5200 52CC 2.9CP 2 lame 16'' si 2 lanturi, pornire rapida , GF-0908-S001-G02 este produs de calitate ce utilizeaza cele mai performante tehnologii pentru rezultate apropiate de modele profesionale folosite in regim industrial.
Motorul acestei drujbe are o constructie robusta si este bazat pe o tehnologie ce reduce nivelul de emisii cu pana la 50%, iar consumul de carburant cu pana la 30%.
Caracteristici:
- O alegere excelenta si practica pentru nevoile gospodariei;
- Aprindere electronica;
- Ungere automata;
- Demaror Easy Start (pornire rapida);
- Pompita de amorsare pentru alimentare directa carburator;
- Buton Pornire/Oprire de tip intrerupator electric.
Continut colet:
- Echipament: 1 buc;
- Manual de utilizare: 1buc;
- Lant: 2 buc;
- Lama: 2 buc;
- Teaca: 1 buc;
- Kit montaj: 1 buc ( suruburi – 2 buc, pila rotunda – 1 buc, surubelnita dreapta – 1 buc, cheie universala – 1 buc, cheie imbus – 2 buc).
| Brand | Micul Fermier |
| Buton ON/OFF | Da |
| Capacitate cilindrica | 52 CC |
| Capacitate rezervor combustibil | 550 ml |
| Capacitate rezervor ulei | 260 ml |
| Combustibil | Benzina fara plumb |
| Diametru maxim de taiere copaci | 400 mm |
| Greutate bruta | 8.1 kg |
| Greutate neta | 7.5 kg |
| Latime canal (mm) | 1.5 mm |
| Lungime lama | 16" (40 cm) |
| Nivel emisie zgomot | 110 dB |
| Numar dinti | 32 |
| Numar pinteni | 64 |
| Pas lant | 0.325 mm |
| Putere KW/W | 2.9 CP |
| Raport amestec benzina:ulei | 25:1 |
| Sistem pornire | Demaror Easy Start (pornire rapida) |
| Tip aprindere | CDI |
| Tip motor | 2 timpi |
| Tip produs | Drujba |
| Turatie | 8500 ± 500 rpm |
Manual de utilizare : GF-0908-S001-G02 Drujba RO-.pdf
GF-0908-S001-G02
Fisa tehnica
- Capacitate rezervor ulei
- 260 ml
- Tip aprindere
- CDI
- Raport amestec benzina:ulei
- 25:1
- Pas lant
- 0.325 mm
- Numar pinteni
- 64
- Numar dinti
- 32
- Latime canal (mm)
- 1.5 mm
- Diametru maxim de taiere copaci
- 400 mm
- Buton ON/OFF
- Da
- Nivel emisie zgomot
- 110 db
- Lungime lama
- 16" (40 cm)
- Capacitate rezervor combustibil
- 550 ml
- Sistem pornire
- Demaror Easy Start (pornire rapida)
- Capacitate cilindrica
- 52 CC
- Turatie
- 8500 ± 500 rpm
- Putere KW/W
- 2.9 CP
- Combustibil
- Benzina fara plumb
- Greutate netă
- 7.5 kg
- Tip Produs
- Drujba
- brand
- Micul Fermier
- greutate bruta
- 8.1 kg
Referinte specifice
8 alte produse in aceeasi categorie:
19,97 lei
58,14 lei
688,85 lei
5,01 lei




























